Kategorie
 
 
 
 
 

Barva na vlasy FarmaColor - 4.0 Hnědá

Kód:7090228
Výrobce: Farmasi
Běžná cena: 385,00 Kč Vaše cena: 195,00 Kč
Nákupem tohoto produktu získáte kredit ve výši 4.49 bodů.

Popis

UPOZORNĚNÍ: Používejte ochranné rukavice. Výrobek obsahuje resorcinol, fenylendiamin a peroxid vodíku, které mohou způsobit alergické reakce. Vyhýbejte se kontaktu s očima. V případě zasažení očí je vymývejte velkým množstvím vody. Není vhodný pro barvení řas a obočí. Po použití vlasy důkladně opláchněte. Uchovávejte mimo dosah dětí.

 

Důležité: Barvení vlasů může způsobit alergické reakce. POSTUPUJTE podle pokynů uvedených níže. NEPOUŽÍVEJTE VÝROBEK V NÁSLEDUJÍCÍCH PŘÍPADECH: - Pokud jste měli kdykoli předtím alergickou reakci na některé barviva. - Pokud vlasová pokožka je podrážděná, citlivá nebo poškozená. -Nepoužívejte výrobek, pokud máte vlasy barvené hennou nebo barvami na bázi kovu. V takových případech se ohledně použití barvy na vlasy poraďte s kožním lékařem.

 

INGREDIENTS: Aqua, Stearyl alcohol, Cetyl alcohol, Ethanalamine, Oleic Acid, Propylene Glycol, Olea Europaea Fruit Oil, PEG-7 Olivate, Polyquarternium-22, Ceteareth-25, Parfum, Ascorbic Acid, 2,4-Diaminophenoxyethanol HCl, 2-Amino-4-Hydroxyethyl-aminoanisole Sulfate, 4-Chlororesorcinol, p-phenylenedi-amine, Tetrasodium EDTA, Sodium Metabisulfite, Sodium Sulfite, Sodium Hydroxide, Hexyl cinnamal, Linalool

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze